Fórum…

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ

1. Rocker sa nevyjadruje v odkazoch ako drevorubač
2. Proti drevorubačom nič nemáme.
3. Môžete napísať čokoľvek
4. Možeme zmazať čokoľvek

1 655 komentárov pri “Fórum…

  1. ahooj…chcela by som info kde sa daju kupit listky na decembrove rockofky…straaaasne sa na ne tesim tak nehcem nechat nic na nahodu..:) pozdravujem !

    • Ahoj Katka! Keď budeš neustále sledovať naše stránky: AYA oficiálne – čiže tieto :-) AYA FB a R.V. FB, tak sa všééétko včas dozvieš! :-) To sme ale tajnostkári, však? :-) Ale neboj sa, určite sa Ti nejaká tá vstupenôčka ujde! …a možno aj dve :-) Ahoj, Mario.

    • Ahojte,chcem sa opýtať,či na Rockových Vianociach 2013 bude vystupovať aj skupina Arzén,pretože to má uvdené vo svojich koncertoch a medzi účinkujúcimi nie je uvedená.Ďakujem.

  2. Ahoj Elka! Sme veľmi radi, že sme Ťa potešili, aj nám sa výborne hralo vďaka super publiku, čiže aj vďaka Tebe! Škoda, že ten dážď nám to trošku kazil – potvora jedna! Čaf, pekný deň, Mario.

  3. Ahojte, som rada, že som mala možnosť opäť raz si vás vypočuť včera v Smoleniciach, ďakujem za super koncert :)

  4. no uznam to, ale vies napriklad take mako mako ktore bolo na rockovkach tak tiez tam do zanru nezapadali vobec. a ego je fajn spevak len jednu pesnicku viem ze je rappova. ostatne az tak nepoznam.

  5. Sorry Ogrgeľ ale Mário hrá vynikajúco! Nedalo mi to tu napísať :)

  6. mohla by byt nejaka bomba na rockovych vianociach, co este nebola nikdy. napr. adam durica alebo ego.. atd.

    • Ahoj bubka! Díky za tipy na “rockofky” – ten Adam by mohol byť úplne v poho, ale Ego? Veď to sú ROCKOVÉ a nie rappové, alebo hip – hopové VIANOCE! To musíš uznať, však? …a “rockofky” sú našťastie ešte “véééľmo ďeľako” :-) Užívajme si konečne letóóó!!! Čaf.

  7. Zdarec, ľudia!
    Díkes za dnešný protidrogový koncert v TT vo Hviezde. Boli ste fajní a super!! :)
    Prajem veľa úspechov v budúcnosti a aby ste to s nami vydržali aj naďalej! :)

  8. Ten brčkavý blonďáčik, čo u vás manipuluje s gitarou, to je niečo nevkusné…Nemá búster, ani kvákadlo a tvári sa ako dedmetalista!

    • Ahoj Ogrgeľ! Jóóój, to už je dávno, keď som býval brčkavý blonďáčik – “kdepak už ty léta jsou?”, ale ďakujem za milú spomienku! :-) Boostrov a kvákadiel mám u nás v štúdiu plnú igelitku :-) … len sa mi ich nechce nosiť, keďže už nehráme “na staré kolená” deathmetal! :-) Ale tváriť sa viem stále, však? :-) Ja viem, pózy mi išli vždy lepšie ako “manipulácia” s gitarou! Dík, že si napísal, čaf, Mario deathmentalista :-)

  9. Zdravím, :) ..dnes vo Vranove n/T ste boli skvelí….. :) veľmi pekné a náučné :) …nech sa darí!!! :-)

    • Ahoj Bubka!
      Je nám to veľmi ľúto, ale bohužiaľ tento rok (a možnože ani tie ďaľšie, hm?) na Staromestských slávnostiach v Žiline hrať nebudeme, lebo… …ale to sa treba skôr opýtať “múdrejších” a kompetentnejších žilinčanov, ktorí to organizujú! Čiže sorry, ale z našej strany radšej “no comment”! To ale vôbec nevadí, lebo sa určite uvidíme na iných koncertoch! :-) Čaf.

  10. Ste úúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýýýýý !!! :-)
    Vaša hudba je navždy spojená s najkrajšou častou mojho života a priniesla mi krásnu lásku. Ďakujem..:-*
    Velmi sa teším na dalšie vaše pesničky

    • Jéééj, to sme véééľmi radi, véééľmo sa tešííímééé a nech Ti Tvoja láska vydržííí “až kým nepomreli”!!! :-)

      • Velmi ďajkujem :-) )..láska nikdy nezomrie ! Teším sa, že si vás vypočujem naživo..čím skor. :-) a nech vás múza neopúšta :-) , lebo robíte SKVELÚ muziku

  11. Dakujem za vaš koncert proti drogam v Prešova bolo to niečo užasne naozaj dakujem ste naozaj super skupina !! :) Ste perfektny :) a tz čo robite je naozaj obdivuhodne !! Mate môj rešpekt :)

  12. Ja sa vám chcem len poďakovať za to akú skvelú hudbu robíte :) váš štýl sa mi veľmi páči a zbožnujem každú vašu pesničku :D

    • Móóóc pekne ďakujeme za tieto slová chvály!!! Dúfame, že nespyšnieme, hm? :-)

  13. Prosím by ste my povedali ako sá volá ta pesnička čo ste boli v Giraltovciach :) tota posledna :D vy ste talentovanýýý :D Dakujééém :)

    • Ahoj Lívia!
      Pravdepodobne myslíš pesničku s názvom “Hviezda”, Tv. Talentovaní :-)

  14. Čaute :) prosím vás kde sa dá zohnať pesníčka neviem jak sa prestne volá ale spievalo sa tam dačo také že…… Mami ja zas lietam…. strašne sa mi páči a chcel by som ju počúvať :) Ďakujem :)

  15. Ahojte :) Chcela by som sa opýtať, ako sa volá pesnička, ktorú ste spievali v Levoči na koncerte. Spievalo sa tam niečo take, že. zvýšky pády a potom niečo , nemajú moc vždy keď možeš byť s niekym :) alebo niečo take :D neviem tie slova , ale pekná pieseň .. Bola by som rada, keby ste mi napísali aj slová ;) Vďaka

    • Ahoj bubka! Vstupenky sa začnú predávať niekedy začiatkom decembra, ale presný dátum dáme určite vedieť. Zatiaľ čaf, Mario.

  16. Čaute AYA…Mám jednu prosbu. Dnes ste hrali v Košickom divadle koncert vlastne o drogách…Bolo to super ale najviac sa mi ľubili 2 pesničky. Jednu mám ale druhú neviem nájsť ani tu ani na youtube takže toto chcem. Spievalo sa tam o Hviezdach a FBI nech ide preč alebo niečo na ten spôsob..To sa mi strašne páčilo a bol by som rád keby som si tú pesničku mohol púšťať. Ďakujem :)

    • Ahoj Lukáš! Tá pesnička, ktorú spomínaš sa volá len tak obyčajne “Hviezda”, ale musím Ťa bohužiaľ sklamať, štúdiovú nahrávku zatiaľ nemáme, hráme ju len “live”, ale ak si ju niekto natočil na mobil a zavesil na Youtube možno ju tam niekde nájdeš, hm? Čaf, Mario.

      • Čau, najprv chcem poďakovať že ste odpovedali a chcel by som sa spýtať či nemáte v pláne ju nahrat? :D Len tak ako pesničku zavesíte na YouTube nemusí byť ani klip proste ako obyčajné video…Pretože sa mi strašne ľúbila a keď sme išli smerom na autobus tak sme ju všetci spievali a ľudia kukali :D Ale nám to bolo jedno :) SUPER! Tak ďakujem a dúfam že aj tu odpíšete :) :D

      • Čaute AYAci :D pár minút po tom ako som naposledy napísal tak som to našiel ale neviem či to neviem trošku niekým upravené tak sa prosím pozrite a odpovedzte prosím :) PS:Mario vieš o čom kecám:D

  17. ahojte,vďaka za Trebatice.S manželkou sme si koncert naozaj užili.

    • Ahoj Peťo s manželkou! :o ) Taktiež ďakujeme za vynikajúcu atmosféru – hralo sa nám super!!! Mario

  18. V sobotu 11,8,2012 som absolvoval koncert vo Vrutkach na ,,Vrutockom kotlíku,, ,musím pochválit kapelku ,velmi dobre sa to počúva,muzikantsky aj ked som amater ,dovolím si tvrdit na urovni, napriek nepriaznivemu počasiu mam super zážitok, takže rovno si objednávam cd ,a ešte bi som chcel pozdravit touto cestou svoju sesternicu Lenku s TR ktoru som videl naposledy pred rokom, kedže sa mi dostalo do uší že je v širšom teame AYA…. Zdraví Vás Dušan MT. …

  19. Ahoj Bubka! Zatiaľ sme neriešili program na Rockové Vianoce 2012, ale v septembri sa do toho pustíme a uvidíme, hm? Ale ešte si užívaj leto a nestraš už zimou, bŕŕŕ :o ) Čaf!

  20. ahojte a ayaci, pisem, lebo sa chcem opytat na jednu vec. spevak juraj zaujec, by mal zaujem vystupit na rockovych vianociach. to je ten, co sutazil v hlase ceskoslovenska. takze mi odpiste, ci je to mozne.

  21. No neviem či pre nezáujem ja osobne som išiel v stredu kúpiť 16 lístkov pre našu partu fans. Verím‚ že by prišli aj ďaľší ľudia…

  22. Nie pre chorobu bol zrušený koncert v Bratislave a Trenčíne‚ ale pre absolutný nezáujem o túto kapelu‚ ktorá sa pchá do riti desmodu‚ elánu a podobným sráčom. Jediná šanca pre kapelu sú letné festivaly mimo hlavný čas a tá protidrogová osveta.

    • vobec sa nikomu nepchaju do ryti. nepotrebuju to. a bez toho maju dost fans.

  23. Ahojte. Prečo pre velký zaujem o skladby hrané na protidrogových koncertoch po celom Slovensku nevydáte?? V koncertoch Vám chýba 21.7. Tiesňava Strečno. Verím‚ že tam budete tak ako tom informuje samotný plagat tejto akcie.

  24. Ahojte Ayaci chcem sa spýtať ako to vyzerá s koncertom v BA tento piatok. Dnes som bol v Clabria clube kúpiť lístky a povedali mi tam‚ že koncert je pre chorobu zrušený :( . Je to pravda? bude nejaký náhradný termín? Veľmi sa na vás tešíme.

  25. Odpoveď pre Piano Club: Naša agentúra Vám plagáty dodala včas a to‚ že sme pri náhodnej návšteve Vášho klubu 5 dní pred koncertom nenašli ani jeden plagát‚ svedčí o odignorovaní celej akcie. Na základe čoho si mali ľudia u Vás kúpiť vstupenky? Fanúšikovia‚ ktorí si cez ticketportal vstupenky už zakúpili ostali sklamaní a touto cestou sa im za našu skupinu ospravedlňujeme. Na záver chceme popriať Vášmu klubu veľa úspechov a viac serióznosti!

  26. Chalani‚ to zdôvodnenie‚ prečo nie je koncert v Trenčíne myslíte vážne? Poriadateľ koncertu ste boli predsa vy s vašou agentúrou. To‚ že ste nepredali ani lístok nie je naša vina‚ zvlášť. keď sne neboli schopní nám ani jeden plagát!

  27. Prajem dobry den… chcel by som sa Vas opytat na pesnicky z protidrogoveho koncertu ze kde by sa dali zohnat.. alebo ako… za odpoved vopred dakujem…

  28. caute‚ dnes som bol na vasom protidrogovom koncerte takisto ako pred dvomi rokmi a velmi sa mi paci vasa hudba‚ ste fakt umelci hudobnici a hlavne viete vela o zivote a podporujete hudbu ktora vo mne zanecha dojem a prinesie usmev… drzim vam palce ;)

  29. Ahojte ste proste super kapela a tie vaše piesne sú proste super …:).. mohla by som niekde zohnať pesníčky z proti drogového koncertu ???

  30. Ahojte :) Dnes som sa zúčastnila vašeho protidrogového koncertu a bola som milo prekvapená. Vaše piesne sa mi veľmi zapáčili. Snažila som sa ich niekde nájsť no ako čítam niesú nahraté. Takže by som sa chcela spýtať či vôbec budu nahraté a ak áno tak či už viete kedy? Pretože by som si ich rada vypočula znovu.S pozdravom Veronika

  31. Ahojte chlapci‚ som “do vas” uz asi od 12tich rokov :D a to mam uz 23 :D byvam v Cechach‚ opustiac krasnu Zilinu. Budete mat nejaky koncertik aj na tomto apacskom uzemi? PS: vasu podpisanu fotku mam zaramovanu vedla svadobnej… manzel ziarli :D

  32. Odkaz pre Petru: 1.Vzdusneho zamku majitel 2.Chlapce‚ dievca stoj! 3.Spravny smer 4.Som Tvoj otec 5.Tak to uz nejde 6.Ked zuri Tvoj svet 7.Sila zit 8.Total virtual 9.Hviezda. Ale musim Ta sklamat – tieto pesnicky nikde nenajdes‚ lebo su skomponovane vyhradne pre tento protidrogac a zatial nie su nahrate. Pekny den!

  33. Ahojte :) mohla by som poprosit zoznam piesni‚ktore ste spievali na protidrogovom koncerte v Starej Lubovni? Inak ste super‚drzte sa a robte aj nadalej taku skvelu hudbu :)

  34. Ahojte. Rockove vianoce boli pecka. Uz sa tesim na dalsi rocnik. Hostia su fajn ale sami ste stale najlepsi!!!

  35. Ahoj AYA-ci. Len tak ďalej hrajte tak super ako doteraz. Veľa úspechov.P.S. Konečne som zohnal CD Aj Ty aya /originál/ cena -30 ‚- Eur ?:-). Ostatné márne zháňam. Poradí niekto‚ alebo nepredá niekto ?

  36. Ahojte chlapci :) chystám sa na Rockové Vianoce v Žiline‚už sa na vás veľmi teším‚ neviem sa dočkať‚tích najobľúbenejších piesní :) a chcem sa spýtať‚kde by sa dali zohnať vstupenky na tieto Rockové Vianoce. Ďakujem

  37. KEDY VAM VYJDE NOVY ALBUM A NEBUDETE HRAT 28.12 VO VALCI‚ALEBO 31.12 V MARTINE.

  38. Dnes som Vás počúvala na koncerte v Senci‚ vzdušné zámky :) Kedže nám povedali‚ že to bude o drogách‚ tak všetci‚ že to bude zas nuda‚ ale aspoň sa ulejeme z vyučka..Ale nebola to žiadna nuda a ste fakt dobrí :) Veľmi sa mi páčili texty aj to spievanie :) Nech sa Vám darí‚ len tak dalej :)

  39. Ahoj‚ pocuval som Vas vcera na Radiu Presov. Super unplugged koncertik:-) Pacilo sa mi.

  40. ahojte‚ po dlhšom čase som sem opäť zavítala :-) Mne sa nový song Nočná mora páči‚ (aj keď celkovo ma doteraz asi najviac oslovil album 04:10. ťažko povedať prečo :-) )‚ a rada si ho kedykoľvek vypočujem… Škoda len‚ že tu na okolí (BB‚ BR) som doteraz ešte nezaregistrovala žiadny váš pohyb (okrem tých výchovných koncertov‚ na ktorý som‚ samozrejme s deckami ísť nemohla‚ lebo niekto učiť musí :-) ) Ste skvelí‚ držím palce aj naďalej! :-)

  41. Ahoj Jozef! Nedá mi nereagovať na Tvoju kritiku. To‚ že si nám “vynadal” za echo v pesničke Do neba volám si nesmierne vážime‚ ale opäť sme nášho “otca Jozefa” neposlúchli a opäť sme to “nešťastné” a Tebou toľko nenávidené echo (v muzikantskej a zvukárskej terminológii “delay” – pozn. redakcie :o ) primiešali do ďaľšej pesničky – sme proste neposlušní a drzí haranti :o ) Neviem‚ čo má spoločné “túžba po úspechu”‚ čiže chtíč presadiť sa – čo je úplne prirodzené pre všetkých muzikantov (a umelcov všeobecne) na celom svete s použitím echa‚ hm??? Jednoducho nám to do atmosféry tých pesničiek pasuje a hotovo! Ja tiež nevyčítam napr. EDGE-ovi z U2‚ že stále používa delay na gitaru! Je to jeho cítenie a buď sa Ti to páči‚ alebo nie! Toť vsjo a dík za kurz latinčiny.

  42. Smutek jak koľak vnorel sa mi do serdca pri prvých taktoch pesne “nočna mora”.Zase sa oplieskavate echom za ktoré som Vám vynadal pri “Do neba volám” a teraz je to ešte horšie. Garantujem Vám‚ že zmnohonásobenie Vašej túžby po úspechu má práve opačný účinok a aj dobrá skladba sa zbytočným zahustením stane odgrgovačkou na jedno počutie.Quo Vadis Domine vadis domine do mine mine BUUUM.

  43. Ahoj Roman! Ďakujeme za slová chvály‚ ktoré sú zároveň aj pre nás veľmi povzbudivé do budúcnosti a utvrdzujú nás v tom‚ že tvorbou novej muziky‚ ktorú robíme preto‚ aby sme Vám – našim fanúšikom dali naozaj len to najlepšie zo seba‚ má zmysel!!! O tom‚ či sme docenená‚ alebo nedocenená kapela by sa dala viesť dlhá diskusia‚ ale my sa nikam “necpeme nasilu” a nemáme v Blave nejakého bossa‚ ktorý by nás pretlačil do všetkých médií (možno to je tá chyba‚ hm?). My len robíme to‚ čo nás baví a veľkým docenením pre nás je aj tento Tvoj príspevok do fóra! Text a aj nápad umiestniť záverečný track “…najlepšie je po tom” na CD TRY vznikol spoločnými silami priamo v štúdiu – boli sme už asi pridlho v Blave bez žien :o ) Čaf a ešte raz dík!!!